Oprawa oczu bardzo mocno wpływa na wygląd całej twarzy. O ile mamy do czynienia z bardzo jasną oprawą oczu, to twarz może nie wyglądać zbyt atrakcyjnie. Jeśli włosy są ciemne, a rzęsy i brwi bardzo jasne, to może to wyglądać dosłownie karykaturalnie.

Wówczas polecana jest henna pudrowa Skierniewice. Dzięki takiej hennie można szybko przyciemnić brwi i rzęsy w bardzo prosty i tani sposób.
Oczywiście efekt nie będzie na stałe, niemniej jednak przynajmniej przez kilka tygodni będzie się można cieszyć znacznie ciemniejszą oprawą oczu. Kobieta, która wykona taką hennę, nie będzie się musiała tak mocno malować, jednak jej wygląd będzie zdecydowanie lepszy. Brwi Skierniewice w rzeczywistości wpływają na wygląd twarzy. O ile brwi są bardzo słabo zaznaczone, to twarz wygląda niewyobrażalnie dziwnie. Mocniejsze zaznaczenie brwi zaraz sprawia poprawę rysów twarzy. Twarz wygląda na bardziej wyraźną i jednocześnie na bardziej schludną. Poprawa zarysu jest możliwa poprzez wykonanie henny albo makijażu permanentnego. Henna Skierniewice jest zdecydowanie tańsza i szybsza w zrobieniu, niemniej jednak efekty utrzymują się krócej. Dodatkowo za pomocą henny nie możemy odtworzyć braku włosków. Jeżeli już brwi były zbyt mocno wyregulowane, to henna nic nie pomoże. Przyciemni tylko te włoski, które mamy. W takiej sytuacji lepszym rozwiązaniem byłby makijaż permanentny. Dzięki takiemu makijażowi możemy dorysować włoski, jakich nie mamy i zdecydowanie zaostrzyć rysy twarzy. Wtedy twarz będzie wyglądała nie gorzej i ograniczymy także czas potrzebny na codzienny makijaż.
Polecamy: worki pod oczami.

Dodaj komentarz