Posiadanie dobrego pomysłu na biznes to niestety nie wszystko. Najważniejszy jest przecież kapitał, którego na nieszczęście najczęściej nam brakuje, gdy rozpoczynamy własną swoją drogę jako przedsiębiorcy. W tak zaistniałej okoliczności warto spróbować znaleźć potrzebne pieniądze, abyście mogli rozkręcić własną firmę.

Jednym z najpopularniejszych sposobności jest oddanie części udziałów dla inwestora w zamian za potrzebne pieniądze. W ten sposób możecie pozyskać pieniądze na rozwinięcie waszej działalność gospodarczej zachowując równocześnie władze nad firmą. Warto więc pomyśleć nad tym wyjściem, gdyż jest to doskonały sposób na rozkręcenie firmy. Bez wątpienia na pewno jesteście ciekawe, jak znaleźć inwestora, który będzie chciał zlecić wam swoje pieniądze.
Odpowiedz na pytanie gdzie szukać inwestorów jest dosyć prosta. Istnieje aktualnie sporo stron www zrzeszających inwestorów szukających młodych, obiecujących firm na naszym rynku. Najtrudniejszym misją nie jest wcale znalezienie inwestora, niemniej jednak przekonanie go do waszego pomysłu. Każdy doświadczony inwestor posiada już na swoim koncie co najmniej jedną klęskę dotyczącą inwestowania w młode firmy, dlatego są to osoby bardzo ostrożne. Musicie zatem doskonale przygotować się merytorycznie do rozmowy z inwestorem, aby przekonać go do własnego pomysłu. Jedynie wtedy będzie on skłonny zainwestować swoje pieniądze w waszą firmę w zamian za udziały. O ile inwestor uzna, że wasz pomysł jest słaby lub nie jesteście zdolni do jego realizacji, to odmówi wam wsparcia finansowego.
Zobacz także: szukam inwestora.

One thought on “Profesjonalne wsparcie inwestora

Dodaj komentarz