Podstawowym wyposażeniem każdej księgowej jest specjalistyczny program. To właśnie on daje możliwość codzienne księgowanie wszystkich faktur , a dodatkowo innych dokumentów. W obecnych czasach na naszym rynku można odnaleźć kilka świetnych kodów księgowych, więc dość ciężko jest podjąć decyzję o zakupieniu jedynie tego jednego, najlepszego.

Program księgowy kupuje się na licencję wymagającej stałej, comiesięcznej opłaty. Warto zatem wcześniej z dokładnością sprawdzić, czy konkretny program księgowy jest wart waszych środków majątkowych. Wersja demo Comarch Optima dostępna jest całkowicie za darmo przez okres sześćdziesięciu dni. Jest to z całą pewnością wystarczający czas, ażeby z dokładnością sprawdzić określony program księgowy i wycenić, czy jest on warty waszych środków majątkowych. Warto więc korzystać z wersji demo Comarch ERP Optima, skoro nie wiąże się to z poniesieniem żadnych dodatkowych kosztów.
Zainstalowanie wersji demo skryptu Optima zajmie wam maksymalnie kilka minut. Po jego uruchomieniu rozpocznie się odliczanie sześćdziesięciu dni okresu użytkowania skryptu. Po jego zakończeniu będziecie musieli sami zdecydować, czy chcecie wykupić pełną wersję tego skryptu. Jego cena wcale nie jest wyższa, niż innych skryptów dostępnych na naszym rynku. Cieszy on się natomiast ogromną popularnością wśród księgowych, gdyż pozwala na szybką i skuteczną pracę. Posiada również bardzo intuicyjny interfejs, dzięki czemu dosłownie niewiele doświadczone, nowe księgowe są wstanie bardzo szybko nauczyć się obsługiwania tego skryptu.
Więcej: Comarch Optima demo.

Dodaj komentarz