Nie każdy wybiera zapach w taki sam sposób. Są osoby, które od lat kupują te same perfumy i nie zależy im na tym, aby zmieniać własne przyzwyczajenie.

Jeżeli już są oni przyzwyczajeni do danego zapachu i wiedzą, że jest on trwały, to nie szukają innego. W wielu przypadkach są to markowe perfumy, dlatego są oni z nich zadowoleni. Przeciwnie postępują osoby, które nie przyzwyczajają się do zapachów. One co jakiś czas kupują inny zapach. Sięgają po taki, który aktualnie im się podoba.
Są też takie osoby, które w całości nie zwracają uwagi na to, jak pachną. Nie posiadają żadnych preferencji, jeśli chodzi o zapachy. Raz używają perfum słodkich, innym razem owocowych i świeżych. Do kupna innych perfum w dużej liczbie przypadków nakłania ichniejszym przypadek. Jeżeli w ich ręce wpadnie Hugo Boss próbka i jeżeli już taki zapach im się spodoba, to gdy nadarzy się okazja, po prostu kupują taki zapach i go używają. W pewnych sytuacjach jest tak, że spotykają się z estetycznym zapachem u znajomego i od niego uzyskują informację o tym, co to za zapach. W większości przypadków również do zmiany zapachu namawia ichniejszym sprzedawca w sklepie. O ile odwiedzają oni sklep z perfumami i tam zostanie im zaprezentowana Prada próbka, to bardzo możliwe jest, że przekonają się oni do takiego zapachu. Co najmniej na jakiś czas. Bowiem osoby, które nie mają swoich ulubionych zapachów, częstokroć nie wracają do zapachu, którego używali przedtem. A jeżeli już nawet takie sytuacje się zdarzają, to zwykle dopiero po jakimś czasie. Takim osobom rewelacyjnie jest kupować perfumeryjne prezenty, bo z każdego będą one bardzo zadowolone.
Dodatkowe informacje: Hugo Bosse próbka.

Dodaj komentarz