Kilka tygodni temu złamałem nogę. Poszedłem z kolegami z Gdańska rozerwać się po pracy i zwyczajnie zagrać w piłkę nożną na Orliku. Starałem się wypaść jak najlepiej, niemniej jednak jak to należy zwykle bywa wówczas dzieją się nieprzewidziane okoliczności.

Skończyło się tak, że po starciu z jednym z kolegą złamałem nogę. Byłem tym faktem przerażony. Okazało się, że czeka mnie rehabilitacja. Na szczęście moja koleżanka doradziła mi fachowego rehabilitanta. Okazało się, że nie musiałem wręcz wychodzić ze własnego domu, co byłoby dla mnie w rzeczywistości niezwykle trudne i uciążliwe. Zwłaszcza, że w domu tylko tata ma prawo jazdy, a pracuje stosunkowo do późna. W każdym razie cieszyłem się, że mogą skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy po prostu przyjeżdżali do mnie na kwadrat. Na początku byłem bez wątpienia pełen obaw, jak to można wszystko będzie wyglądało. Natomiast mój fizjoterapeuta to człowiek o złotym sercu.
Ma nie tylko i wyłącznie edukację i doświadczenie, a także bardzo dobre podejście do wykonywanego zawodu. Co jakiś czas coś zażartuje, dlatego atmosfera jest bardzo przyjemna. Najbardziej istotne jest jednak to, że dobra ta rehabilitacja w ogólności przebiega w zgodzie z planem. Czuję, że krok po kroku wracam do stosownej sprawności w nogach. To jeszcze trochę potrwa, aczkolwiek cieszę się, że udało mi się natrafić na fachowców, którzy wykonują tego typu usługi zgodnie z najwyższymi standardami. Szczerze mówiąc przedtem przed tym niefortunnym wydarzeniem dosłownie nie wiedziałem, że jest taka możliwość. W każdym momencie wydawało mi się, że powinno się koniecznie iść do placówki prywatnej lub publicznej i tym podobne. Nawet nie wiem, jak bym to zrobił, bo początkowe dni były dla mnie naprawdę niezwykle trudne. Tym bardziej cieszę się, że znajoma powiedziała mi o takich medycznych fachowcach, którzy przyjeżdżają do mnie do domu i po prostu sukcesywnie realizują intencja terapii rehabilitacyjnej. Wierzę, że przyniesie to odpowiednie efekty.
Polecana strona: zajrzyj tam.

Dodaj komentarz