Wesele jest takim wydarzeniem, które wspomina się latami. Często przedmiotem tych wspomnień są wydarzenia o pozytywnym charakterze, a niekiedy całkowicie odwrotnie.

Nie każde ponieważ wesele wygląda i przebiega tak samo. W pewnych sytuacjach zdarza się tak, że mimo usilnych starań dochodzi do wydarzeń, których wolałoby się uniknąć. Ma możliwość się na przykład zdarzyć tak, że sprzęt, jaki ma do dyspozycji DJ na wesele Kraków, zawiedzie. Z całkowitą czyli stu procentową pewnością wielu z nich jest przygotowanych na takie warunki, jednakże w każdym momencie stwarza to swego rodzaju zamęt.
Na wielu weselach podaje się alkohol. Chyba nie ma wesel, gdzie go nie posiada, a alkohol, jak wiadomo, robi z ludźmi cuda. Jeśli ktoś posiada słabą głowę lub staje się nadpobudliwy po alkoholu, to ma możliwość dojść na weselu do przeróżnego rodzaju kłótni i nieporozumień. Wujkowi z Czeladzi może nie spodobać się zatrudniony na wesele wodzirej Kraków. I o awanturę bardzo łatwo. Choć ludzie starają się pilnować i robią wszystko, żeby zachować fason na weselu, nie w każdym momencie się to udaje. I takie wydarzenia w tym momencie wspomina się po latach. Na pewno, gdy udaje się uniknąć awantur i kłótni podczas wesela, to jest to powód do dumy. I niekiedy zdarza się tak, że konferansjer Kraków dziękując gościom za udaną imprezę, jest z nimi zupełnie szczery. Choćby są i tacy goście weselni, którzy czekają na jakąś bójkę, czy kłótnię. Bo tak jest ciekawiej. Wówczas wesele wspomina się jako to, na którym Tomek stracił ząb, a wujo Mietek złamał sobie nos. Historie weselne są przekazywane przez pokolenia, jeśli na pewno jest się czym chwalić.
Dodatkowe informacje: Konferansjer Kraków.

Dodaj komentarz